Slovenská verzia
Magyar verziója
English version
Deutsche Version

Elektroiskrový vyrezávací stroj EIR EMO2 (EMO2L)


Späť na hlavné menu

Všeobecné informácie o stroji EIR EMO2 (EMO2L)

EIR-EMO2 (EMO2L) je štvorosová drôtová rezačka s veľkým rozsahom posuvov pri minimálnej pôdorysnej ploche (2x1.6m) a s vysokou presnosťou polohovania (zdvojené, priame aj nepriame odmeriavanie polohy), k čomu prispievajú aj kvalitné suporty Bosch Rexroth.


Zariadenie umožňuje dvojkontúrové rezanie obrobkov s veľkým vyklonením drôtu. Vyznačuje sa tiež veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi (nízka spotreba drôtu, elektrickej energie, filtrov, zafírové vedenia s vysokou životnosťou) a vysokou spoľahlivosťou, aj vďaka modernej prachotesnej riadiacej skrini s meraním vnútornej teploty, ktorá je osadená konštrukčnými prvkami vysokej kvality (napr. Weidmüller).


Stroj je vybavený komfortným softvérom riadenia a ovládania s mnohými funkciami , ktoré znižujú časy prípravných prác (napr. automatické vyhľadanie rohu materiálu).


Ako akciu teraz v cene zariadenia ponúkame aj nový konštrukčný systém pre prípravu programov - EmoCAM 2009 , ktorý Vám efektívnejšie ako iné systémy umožní rýchlu konštrukciu želaného tvaru a veľmi jednoduché generovanie partprogramu pre stroj.


Záruka poskytovaná na zariadenie je 24 mesiacov


Aktualizované: 20. 03. 2009